KONST / Litografier / Färglitografi 17255347
nr 1725 5347
Enrico Baj
(1924-2003), Italien
Signerad, numrerad 133/250. Färglitografi, bildmått: ca 56x78 cm, yttermått inklusive ram: 82x105 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 22 september 2025
kl 19:58:09
20/9 09:32:48
Enrico Baj
Läs mer om Enrico Baj